Zabiegi

Depilacja laserowa

Cena: PROMOCJA - od 75 zł
Idealne rozwiązanie do walki z niechcianymi włosami rozwiązujące Twój problem raz na zawsze! NOWOŚĆ! Nowoczesny laser diodowy Diamond Stream!

Karboksyterapia

Cena: od 120 zł
Jedna z najbardziej obiecujących technik rewitalizacji skóry o wyjątkowo imponującym spektrum działania wykorzystująca właściwości chemiczne i penetracyjne dwutlenku węgla (CO2).

Makijaż permanentny

Cena: od 600 zł
Zapomnij o ciągłych poprawkach! Zmysłowe usta, pełne brwi i zniewalające spojrzenie są w zasięgu Twojej ręki. Ciesz się nienagannym makijażem 24h na dobę!

Mezoterapia

Cena: od 150 zł
Jedno rozwiązanie na wiele różnych problemów! Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłymi możliwościami i efektami zabiegów MESOface, MESOslim i MESOhair.

Zabiegi pielęgnacyjne

Cena:
Grupa zabiegów, które dopasowujemy specjalnie do Twojego typu i stanu skóry. Dowiedz się więcej, Twoja skóra będzie Ci wdzięczna.

Makijaż

Cena: 70 zł
Piękny i efektowny makijaż dobrany specjalnie dla Ciebie! Najnowsze trendy
i techniki profesjonalnych makijażystów w Twoim zasięgu!

Dłonie

Cena: od 38 zł
Zdrowe i wypielęgnowane dłonie i paznokcie to Twoja najlepsza wizytówka. Rozpieść je oddając je w ręce specjalistów.

Stopy

Cena: od 38 zł
Tobie też czasem zdarza się zapomnieć o stopach? Wciśnięte w buty i kapcie nie dają znać by się nimi zająć? Zaufaj specjalistom!

Nici PDO

Cena: PROMOCJA - 50 zł/szt.
Jedna z najpopularniejszych obecnie metod małoinwazyjnego liftingu. Bez skalpela, a jedynie przy użyciu syntetycznych nici, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance.

Wypełniacze zmarszczek

Cena: PROMOCJA - tylko 650 zł!
W 100% naturalna i w pełni odwracalna metoda pobudzania naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Natychmiastowa poprawa jędrności i konturu skóry Twojej twarzy.

Botoks

Cena: od 300 zł
Walka ze zmarszczkami mimicznymi i nadpotliwością nigdy nie była tak prosta! Powiedz dość lwim zmarszczkom, i ciągle spoconym dłoniom!

Mikrodermabrazja

Cena: od 80 zł
Nowoczesna metoda stopniowego i kontrolowanego złuszczania naskórka, przy użyciu specjalnej diamentowej głowicy. Pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Sonoforeza

Cena: od 38 zł
Ultradźwiękowy masaż pielęgnacyjny o właściwościach leczniczych. Odżywczy koktajl witaminowy dla najgłębszych warstw Twojej skóry!

Fotel masujący HTT

Cena: 12 zł
System Human Touch Technology naśladujący masaż wykonywany przez profesjonalnych kręgarzy i masażystów. Odpręż się już dzisiaj!